מעבר ספק לתיקון עולם

בהתאם לנוהלי משרד הבריאות, כל מטופל שמגיש בקשה לרישיון או המחזיק ברישיון זכאי לבקש את תיקון עולם כספקית הקנאביס הרפואי שלו.

ניתן להגיש בקשת מעבר ספק בעת חידוש הרישיון או בחלוף לא פחות משישה חודשים מתחילת קבלת הקנאביס הרפואי מהספק הראשון. (להורדת טופס בקשה)

מטופלים אונקולוגים שרישיונם הונפק בבית חולים מבצעים מעבר ספק בבית החולים בו הונפק הרישיון.

תיקון עולם הינה ספק הקנאביס הרפואי הראשונה והראשית בישראל ונושאת הדגל בתחום הטיפול בקנאביס רפואי בעולם. מיום היווסדה החברה חרטה על דגלה טיפול איכותי ומסור למטופליה, תוך פיתוח סטנדרטים מקצועיים לגידול קנאביס באיכות רפואית.
 
בתיקון עולם ניתן דגש על שיטות ייצור ייחודיות המתמקדות בהגברת תוצרת החומרים הפעילים, ובמרכזם THC ו-CBD . טכניקות אלו מעניקות לצמח עמידות בסטנדרטים הרפואיים הטובים ביותר תוך מיצוי הסגולות הטיפוליות שלו.
הקנאביס הרפואי של תיקון עולם מיוצר בצורה מוקפדת וסטרילית, החל משלבי הזריעה, הקטיף, העיבוד ועד הגעתו אל המטופל.
 
ניתן להחליף ספק אל 'תיקון עולם' בשתי דרכים:
 
•  במעמד חידוש הרישיון
 
בעת ביקורכם אצל הרופא המומחה לצורך חידוש הרישיון, יש לבקש מהרופא לציין בסעיף "שם הספק" את "תיקון עולם" ולצרף מכתב אישי עם תאריך וחתימת המטופל עבור משרד הבריאות. את שני המסמכים יש לשלוח לפקס של משרד הבריאות 02-6474810 ולוודא קבלת המסמכים בטלפון 08-6268000. לפי נהלי משרד הבריאות טיפול בבקשת מעבר ספק, כמו כל בקשה אחרת, אורך כ-45 ימי עבודה. 
 
•  באופן שוטף, למחזיקי רישיון בתוקף
לבעלי רישיון בעל תוקף לשלושה חודשים קדימה לפחות. במידה ואין לרישיון תוקף של שלושה חודשים יש לבקש מעבר ספק במעמד חידוש הרישיון.
 
לבקשת משרד הבריאות יש להצטייד במסמכים הבאים:
  • רישיון מקורי בלבד
  • מכתב אישי עבור משרד הבריאות כולל סיבת המעבר בצירוף תאריך וחתימה של המטופל.
את האישורים ניתן להגיש במשרדי תיקון עולם ברחוב ברנדייס 2 תל אביב בימים א' עד ה' בין השעות 10:00 - 15:00, או לשלוח בדואר רשום עם אישור מסירה לברנדייס 2 תל אביב מיקוד 6200102  
למעט הרישיון שחייב להיות מקורי, ניתן לשלוח מסמכים נלווים גם בפקס: 035461556 
 
 
בעת קבלת הרישיון החדש במשרדנו אנו יוצרים קשר טלפוני עם המטופל ומעדכנים אותו על קבלת הרישיון. 
 
** אנו ממליצים מאוד למסור את הרישיון המקורי עם הבקשה למשרדנו, רק מיד לאחר רכישת הקאנביס הרפואי החודשי אצל הספק. מעבר ספק אורך כ-70 ימי עבודה, במהלכם לא ניתן לרכוש קנאביס רפואי ללא הרישיון המקורי.
***מומלץ להשאיר עותק מצולם של הרישיון והבקשה בזמן ההמתנה למעבר.