אודותינו
תיקון עולם היא חברת הקנאביס הרפואי הראשונה והגדולה בישראל, וממובילות התחום בעולם. 
 
החברה הוקמה בשנת 2006 והייתה לחלוצת הקנאביס הרפואי בישראל. כיום החברה היא בין המובילות בעולם ונושאת הדגל בכל הקשור לטיפול בקנאביס רפואי.
פועלה של החברה מעורר עניין רב, חסר תקדים וחובק עולם שסוקר ברשתות התקשורת המובילות מ- CNN דרך BBC ועד אל ג'זירה. כל זאת בזכות המקצועיות, החתירה למצויינות ופריצות הדרך המחקריות שמובילה החברה יחד עם מיטב החוקרים. 
מטופלים לפני הכל:
עבורנו, "תיקון עולם" פירושו הבאת מזור, ומטופלים לפני הכל הוא המוטו שמלווה אותנו. לשם כך הוקמה מרפאת ההדרכות הראשונה מסוגה בעולם, המורכבת מצוות אחים/יות מוסמכים ומנוסים המדריכים ומלווים את המטופלים לצורך התאמת טיפול יעיל, נכון ובטוח במוצרים הייחודיים של 'תיקון עולם'.
 
'תיקון עולם' יוזמת ומקיימת שיתופי פעולה וקשרי עבודה עם רופאים, מדענים וראשי מחלקות במוסדות הרפואיים המובילים. במסגרת הפעילות עורכת 'תיקון עולם' מחקרים הבוחנים את הזנים והתכשירים של החברה בטיפול במחלות שונות.
 
התמחות וטיפול בקהלים מיוחדים:
'תיקון עולם' פיתחה תכשירים ייחודיים לטיפול בילדים ובאוכלוסיית הגיל השלישי הניתנים לבליעה מזן "אבידקל" אשר זכה בתארים רבים וחשיפה תקשורתית רחבה עם טווחי THC נמוכים  של 1.1% - 2% ובין 14% - 22% CBD. 
בנוסף 'תיקון עולם' פיתחה מגוון רחב של זנים ומוצרים חדשניים הנשענים על שיטות ייחודיות המתמקדות בהגברת תוצרת החומר הפעיל הרצוי תוך שימוש בשיטות פיתוח ייעודיות.
 
מאגר נתונים הגדול בעולם:
ברשות 'תיקון עולם' מאגר הנתונים הגדול בעולם המתבסס על ניסיון טיפולי באלפי מטופלים לאורך השנים, ומאגד בתוכו ידע בנושא השפעות הקנאביס הרפואי על מחלות שונות, אפיון זנים, מינונים, דרכי שימוש והפחתת צריכת התרופות הקונבנציונליות בקרב מטופלים. הידע שנצבר בחברה בנושאי גידול, ייצור, הדרכה, מחקר ופיתוח, מהווה בסיס לשיתופי פעולה בינלאומיים, ולפיתוח פעילויות בחו"ל בשיתוף עם גורמים מקומיים.
 
 
בקרת איכות ומצויינות:
מתקני הגידול מנוהלים בסביבה מפוקחת עם הקפדה ללא פשרות על איכות התוצר המוגמר. התוצרת עוברת בדיקה קפדנית גם ע"י גם על-ידי המעבדה המתקדמת של תיקון עולם, וגם במעבדות החיצוניות המובילות בקטוכם ומילודע&מיגל.
 
 
ב -2012 הוענק לחברה תו תקן, הראשון בסוגו, ISO 9001 בתחום הגידול, הייצור, המכירה, הפצת קנאביס רפואי, והדרכת מטופלים.
 
 
 
 
 
 
ב - 2013 הוענק לחברה תו תקן HACCP בתחום ניהול מערכות בטיחות המזון.
 
 
                                              
 
 
 
 
 
 
 בשנת 2015 הוענק לחברה תו "כחול לבן - מיוצר בישראל" על כלל המוצרים והתכשירים של החברה.      
 
 בשנת 2015 הוענק לחברה תו G.A.P -"תנאי גידול נאותים" במתקני הגידול של החברה